O mně

Jsem mladý člověk plný všerůzné energie a kreativity, zajímám se o informační technologie, především však webové aplikace a full-stack. Umím však i programovat v různých jazycích s různými frameworky a knihovnami. Programování se věnuji už od dětství a vždy mě naplňovalo. Nebojím se říct že mám dovednosti i v jiných oborech než je IT a snažím se je aplikovat do všech aspektů mé práce. Mám rád organizovanost a jsem velmi dochvilný. Pro více strukturované informace se prosím podívejte na můj životopis zde.

Má práce

Většinou tvořím jednostránkové webové stránky a při větší komplexitě stránek vytvářím webové aplikace. Mám velké zkušenosti jak s front-endem tak i back-endem, umím vytvořit API, progresivní webové aplikace i různé skripty. Webové stránky tvořím v moderních technologiích, front-end v pre-procesoru SCSS, HTML a Vue.js, back-end v JavaScriptu (Node.js) či PHP. Mám zkušenosti například v programovacích jazycích C#, Java či Rust. Umím však i v různých programech od společnosti Adobe - Photoshop, Illustrator, XD, InDesign či Premiere. V případě velmi specifických požadavků jsem schopen se věci rychle doučit a začít je používat.

Mé studium

V létě 2020 jsem dokončil střední školu obor Informačních technologií a nyní se chystám na Fakultu informačních technologií na Českém vysokém učení technickém v Praze. V IT jsem poloviční samouk, učím se věci sám a rychle pomocí knih, skript či celkově internetu. Ze střední školy mám však velkou teoretickou znalost ze všech větších odvětví IT.

Spolupráce a aktuální stav

Vždy jsem připraven spolupracovat skoro na všech projektech. Jsem velmi zapálený do všech projektů, na kterých spolupracuji. Pro spolupráci mě můžete kontaktovat na e-mailové adrese [email protected], kde si můžeme dohodnout, vyměnit kontakt či si dohodnout schůzku.