Projekty

Kucián statika

Jednoduché webové stránky pro statickou firmu, která se zabývá inženýrskými pracemi. Za úkol bylo vytvořit kvalitní a moderní webové stránky, které bude možné upravovat přes administrační prostředí.

HTML5
SCSS
Node.js
Pug

Studio Profesionální Péče

Jedná se o moderní webové stránky, které byly postaveny na těch nejmodernějších technologiích. Tato stránka disponuje offline verzí (tzn. bez připojení k internetu), dále obsahuje chytrý rezervační systém, seznam služeb, užitečnou otevírací dobu, formuláře, galerie a další funkce. Celé webové prostředí lze upravovat za pomocí administrace. Stránka používá mnou vytvořené API, které využívá webová stránka i zmíněná administrace. Celé stránky byly předmětem mé maturitní práce, kterou jsem obhajoval v roce 2020. Cílem bylo vytvořit chytré, moderní a user-friendly stránky, které budou používat aktuální i budoucí zákazníci Studia Profesionální Péče. Ve Studiu Profesionální Péče taktéž působím jako podpora a spravuji různé další věci mimo webových stránek - například PR či akce.

HTML5
SCSS
Vue.js
Quasar
Node.js
Express.js
MongoDB

E-shop Goldfingers

Jedná se o moderní eshop společnosti Goldfingers, které zde nabízí svojí značku oblečení. Obvykle se jedná o oblečení s tématikou zápasů, zápasníků či zápasnic. Mým úkolem je zajistit co největší spokojenost zákazníků tím, že monitoruji většinu funkcí webových stránek. Tento e-shop spravuji a přidávám nové předměty určené k prodeji. Kromě administrace těchto webových stránek, taktéž často upravuji a vytvářím jednotlivé rozšíření obchodu, aby se co nejvíce přiblížili k cílům e-shopu.

HTML5
CSS
PHP
Prestashop

Vyhrabto

Jedná se o webové stránky jedné začínající firmy v oblasti výkopových služeb a převozu materiálů. Cílem webu je propagace firmy a nastínění finální ceny, web totiž obsahuje chytrý kalkulátor cenového odhadu, který podle různých parametrů vypočítá odhadovanou cennovou nabídku. I když jsou stránky jednostránkové, tak jsou postaveny na moderních technologiích.

HTML5
SCSS
JavaScript
Vue.js

Ford Mratín

Jedná se o předělání starého webu společnosti Ford Mratín. Starý design webu v dnešní době zaostával, tak dostal úplně nový kabát. Jedná se tedy o velmi jednoduché, jednostránkové a user friendly moderní webové stránky. Úkolem webu je prezentovat služby Ford Mratín, kterými jsou například výkup, či prodej autodílu nebo vozidel značky Ford.

HTML5
SCSS
JavaScript
PHP

E-shop Puttana

Jedná se o eshop prodávající oblečení značky Puttana, které je vyrobeno v České republice z nejlepších materiálů. Zde jsem pracoval spíše na designu stránky jako takové. Déle jsem asistoval správci stránky s věcmi, s kterými mám spoustu zkušeností již z projektů jako je například Goldfingers e-shop. Nyní stránka využívá nejmodernější technologie na trhu s e-shopy a já pouze zasahuji v případě problémů.

HTML
CSS
Prestashop
Shoptet

Fotograf Martin Večeřa

Martin Večeřa má na starosti spoustu dalších projektů, na kterých společně spolupracujeme. Většinou tvořím webové stránky pro zmíněné projekty a taktéž se starám o jeho osobní webové stránky, které slouží k prezentaci jeho audiovizuálních služeb, především však fotografování.

Galerie fotografa

Jedná se o stránku, která za pomocí jednoduché funkční administrace vytváří uživatelsky přívětivý rozcestník na stránky s nafocenými fotkami. Správce stránky si pak může zvolit, jak graficky bude rozcestník pojmut pomocí různých šablon. Lze změnit barvy, texty a další různé designové prvky.

HTML5
SCSS
Nette
PHP

Svatební rezervační systém

Jedná se o jednoduchý systém na rezervaci fotografa na stavební den. Stránka obsahuje jednoduchý, interaktivní a uživatelsky přívětivý formulář, který zajistí bezproblémové zajištění fotografa pro klientův speciální den. Po rezervaci stránka oznámí stav rezervace klientovi za pomocí emailu. Stránka také obsahuje jednoduchou administraci, ve které může správce najít například jednotlivé rezervace, které může označit či přidat do vlastního kalendáře.

HTML5
SCSS
Nette
PHP

Maturitní webová stránka a Discord bot

Na střední škole se mi nelíbilo dost věcí, ale asi největším problémem každého studenta je organizace. Najít všechny informace na jednom místě je pro studenta nejlepším klíčem k úspěchu. Proto jsem společně s Denisem Lengerem vytvořil webovou stránku, která obsahovala cokoliv, co student mohl potřebovat k úspěšnému složení maturitní zkoušky. Stránka obsahovala seznamy témat, postupy při každé z maturitních zkoušek, data a další informace. Narozdíl od oficiálních zdrojů školy byla tato stránka jednoduchá na pochopení, graficky lépe zpracovana a dostupná i na mobilních zařízení. K přístupu taky nebylo třeba se přihlašovat do nějakého systému školy. Jednalo se pouze o jednoduchou statickou stránku.


K vytvoření stránky nás ale vedl předchozí vývoj discord bota. Discord je moderní komunikační platforma podobná Skype, či TeamSpeaku. Jednou z výhod Discordu je, že se na jednotlivé servery se dá přidat jakýkoliv bot. Boti obvykle ulehčují práci ať moderátorskému týmu, či se jedná o boty, které jsou stvořeni spíše pro zábavu. Náš bot obsahoval oboje. Bot, kterého jsme vyvíjeli pomohl mnoho mým spolužákům k úspěšnému absolvování školy. Pomocí bota moderátorský tým zapisoval domácí úkoly, testy či další události, které patří k studentskému životu. Tento bot dále upozorňoval spolužáky na blížící se události. Další výhodou našeho bota byla integrace s výsledkovým portálem Bakaláři. Tato integrace nám poskytla upozornění na zapsané známky či na nové úkoly zapsané kantory. Pokud ale uživatel chtěl, mohl bot posílat i jeho osobní známky přímo k jemu do zpráv.

Autocentrum Mratín

Jedná se o stránku, která byla vytvořena pro společnost Ford Mratín. Jedná se spíše o rozcestník s kontaktními formuláři, které jsou rozděleny podle značky auta. Kontaktní formuláře obsahují i ochranu proti cíleným útokům na webové stránky. Zde se odkazuje na další stránky, které jsem vytvořil - Díly Volvo a Ford Mratín.

HTML5
SCSS
PHP
Nette

Díly Volvo

Jedná se o vytvoření jednostránkového webu určeného pro propagaci firmy Díly Volvo. Stránka jako taková je designové moderní a jednoduchá pro navigaci zákazníka. Stránka obsahuje i jednoduchý kontaktní formulář pro zajištění rychlé a bezproblémové komunikace s klientem. Stránka používá velmi podobný design jako stránka Ford Mratín, protože stránky jsou pro stejnou společnost.

HTML5
SCSS
JavaScript
PHP

Pizza Familia Žďár

Jedná se o jednoduchou stránku s funkční administrací která slouží k propagaci firmy Pizza Familia Žďár. Narozdíl od ostatních stránek s podobným záměrem se může stránka pyšnit jednoduchým, ale funkčním designem, který klient může bez problémů zobrazit i na svém mobilním zařízení. Stránky jsou udělané tak, aby byly co možná nejrychleji upravitelné. Jedná se například o úpravy cen, textů či obrázků.

HTML5
SCSS
Nette
PHP

Další projekty

Pracoval jsem či stále pracuji na projektech, které byli bohužel vytvořeny interně a nebo ještě nejsou připraveni být ukázány celému světu. Většina projektů vznikla na přesných požadavcích zákazníků, ale dokážu zapojit i kreativní mysl.